Telefon:
Artur: +48 502 558 867
Mateusz: +48 501 546 178
E-mail:
biuro@slusarstwo-groszkowski.pl
Adres:
ZAKŁAD ŚLUSARSKI GROSZKOWSKI
Gwiździny 17
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Napisz

Przenośniki ślimakowe pionowe

GROSZKOWSKI > Urządzenia rolnicze > Przenośniki ślimakowe > Przenośniki ślimakowe pionowe

Przenośniki ślimakowe pionowe

Przenośniki ślimakowe pionowe proponujemy w wersji z bezpośrednio przyłączonym koszem zasypowym lub w wersji, w której kosz załadunkowy połączony jest poprzez podajnik poziomy. Zastosowanie tego rodzaju „napychacza” z osobnym silnikiem podnosi wydajność żmijki pionowej – nawet o 40% w porównaniu do zwykłego podajnika pionowego.

Standardowa długość podajnika poziomego wynosi od 1 do 1,5 m – istnieje również możliwość jego wydłużenia. Urządzenia te produkujemy z małym wolnostojącym koszem przyjęciowym o wymiarach 75×75 cm lub dużym koszem zasypowym o długości 5 lub 6 m.

Produkowane przez nas żmijki PSP mają długość nawet do 15 m i średnicę 140 lub 180 mm.

Przenośniki pionowe naszej produkcji doskonale radzą sobie z załadunkiem silosów, zapewniając wygodną oraz mało awaryjną pracę w gospodarstwie.

Aby zapewnić wysoką jakość produkowanych przez nas urządzeń, rury zewnętrzne przenośnika importujemy z fabryki we Włoszech. Wyróżniają się one precyzją wykonania – spawane techniką laserową. Rury są produkowane ze stali o grubości 2 mm* i zakończone kołnierzami o grubości 6 mm.

Zastosowana w przenośniku spirala ślimakowa wykonana jest ze specjalnego stopu stali o grubości 4 mm. Zastosowanie spirali z taśmy stalowej pozwoliło wyeliminować łączenia spawane co zwój. Ma to korzystny wpływ zarówno na żywotność, jak i wydajność naszych przenośników ślimakowych.

Standardowe segmenty żmijki mają 2 lub 3 m. Jako napęd urządzenia wykorzystujemy silnik elektryczny z przekładnią pasową lub motoreduktor.

Klientom zainteresowanym przenośnikami ślimakowymi pionowymi oferujemy również wyposażenie dodatkowe:

  • drabinę zewnętrzną,
  • podest spoczynkowy,
  • rozdzielacze wielodrogowe,
  • rury i kolana spustowe.

* z wyjątkiem podajnika fi100