Telefon:
Artur: +48 502 558 867
Mateusz: +48 501 546 178
E-mail:
biuro@slusarstwo-groszkowski.pl
Adres:
ZAKŁAD ŚLUSARSKI GROSZKOWSKI
Gwiździny 17
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Napisz

Przenośniki ślimakowe skośne

GROSZKOWSKI > Urządzenia rolnicze > Przenośniki ślimakowe > Przenośniki ślimakowe skośne

Przenośniki ślimakowe skośne

Przenośniki ślimakowe skośne występują w wersjach PSD z koszem zasypowym i silnikiem na dole lub w wersji PSG z czerpnią (przenośnik zaciągowy) i silnikiem na górze.

Produkowane przez nas żmijki mają długość nawet do 16 m. Poszczególne urządzenia różnią się średnicą – proponujemy przenośniki o średnicy 100, 120, 140, 160, 180, 200 i 250 mm.

Przenośniki ślimakowe przeznaczone są do przemieszczania wszelkiego rodzaju ziarna, nasion i materiałów sypkich do silosów, worków czy koszy zasypowych. Mają one zastosowanie w gospodarstwach indywidualnych, fermach hodowlanych i małych magazynach.

Aby zapewnić wysoką jakość produkowanych przez nas urządzeń, rury zewnętrzne przenośnika importujemy z fabryki we Włoszech. Wyróżniają się one precyzją wykonania –  spawane techniką laserową. Rury są produkowane ze stali o grubości 2 mm* i zakończone kołnierzami o grubości 6 mm.

Zastosowana w przenośniku spirala ślimakowa wykonana jest ze specjalnego stopu stali o grubości 4 mm. Zastosowanie spirali z taśmy stalowej pozwoliło wyeliminować łączenia spawane co zwój. Ma to korzystny wpływ zarówno na żywotność, jak i wydajność naszych przenośników ślimakowych.

Standardowe segmenty żmijki mają 2 lub 3 m. Na indywidualne zamówienie Klienta możemy również wykonać przenośnik o innej długości.

Jako napęd wykorzystujemy silnik elektryczny z przekładnia pasową. W niektórych realizacjach napędem jest motoreduktor mocowanym bezpośrednio na osi napędowej.

Jako wyposażenie dodatkowe oferujemy wózki. Mogą one być wyposażone w koła pełne lub pneumatyczne (pompowane) o standardowym rozmiarze lub koła samochodowe. Wózki do żmijki proponujemy w dwóch wersjach: standardowej lub z regulacją poprzez linę stalową wciągarki.

* z wyjątkiem podajnika fi100