Telefon:
Artur: +48 502 558 867
Mateusz: +48 501 546 178
E-mail:
biuro@slusarstwo-groszkowski.pl
Adres:
ZAKŁAD ŚLUSARSKI GROSZKOWSKI
Gwiździny 17
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Napisz

Wagi elektroniczne

GROSZKOWSKI > Urządzenia rolnicze > Wagi elektroniczne

Elektroniczna waga pod mieszalnik składa się ze stalowych ramion (na których umieszcza się mieszalnik) oraz z urządzenia sterującego – służy ono do programowania mas kolejno dozowanych składników. Waga elektroniczna jest precyzyjna i wygodniejsza w użyciu od wagi tradycyjnej.

W urządzeniach (np. pod  kosze zasypowe) stosujemy niezależne czujniki wagowe. Są one mocowane pod każdą z nóg, co pozwala na pracę niezależnie od rozstawu podpór.

Oferujemy również wagi elektroniczne w wersjach wyposażonych w niezależne czujniki tensometryczne, ustawiane pod każdą z nóg mieszalnika lub zbiornika zbożowego – paszowego. Nasze urządzenia posiadają także sygnalizację dźwiękową. Sygnalizuje ona osiągnięcie każdej z zaprogramowanych wartości masy. Użytkownicy mogą zaprogramować wiele receptur.

W zależności od stopnia skomplikowania realizowanej paszarni stosujemy również dozowniki wagowe. Pozwalają one na automatyczne sterowanie podajnikami ślimakowymi lub innymi urządzeniami dozującymi jak np. Rozdzielacz automatyczny.